Reklama mobilna [TEST]
Dodaj do obserwowanych

Brodka - Sadza

Koncert
Możesz dodać tę atrakcję do planera i stwórz swój plan na aktywny dzień!
Reszel, Ul. Podzamcze 3
31.05.2024
20:00

Opis

Niezapomniany koncert Brodki promujący album „Sadza”! Płyta z którą artystka w 2023 roku zdobyła dwa Fryderyki w kategoriach: Album roku alternatywa oraz Teledysk roku!

Ten koncert to unikalne i wyjątkowe multimedialne show łączące doznania muzyczne i wizualne! To również jeden z nielicznych i ostatnich koncertów z tym projektem. To swgo rodzaju pożegnanie Artystki z cyklem koncertów „Sadza”.

„Sadza” to najintymniejsza płyta Brodki. Osobista, szczera, bezpośrednia. Obnażająca ułomności, wypowiadająca skrywane tęsknoty. To historia o namiętnościach, kryzysie i potrzebie transformacji, bo rama nie ta sama. Producentem albumu jest 1988. To nie miał być hiphopowy materiał, zachowano strukturę piosenki. Spomiędzy refrenu i zwrotki przecieka tu jednak producencki wpływ, przynosząc nowe rozwiązania. Nie jest ani gorzko ani słodko. Jest szczerze do bólu. Efekt zaskoczy fanów obu artystów. W takiej odsłonie jeszcze ich nie słyszeliście. Za muzykę i teksty odpowiada Brodka. Sama też własnoręcznie stworzyła artwork do płyty, który jest swego rodzaju, osobistym pamiętnikiem.

Brodka – wokalistka, kompozytorka, autorka tekstów, reżyserka klipów, producentka oraz artystka konceptualna, która tyle samo uwagi poświęca warstwie muzycznej, tekstowej, jak i wizualnej wszystkiemu, co tworzy. Brodka redefiniuje się na nowo z każdym kolejnym albumem, czerpiąc z rocka alternatywnego, popu, elektroniki oraz muzyki gór, w której wyrosła – opracowała własny niepowtarzalny, bezkompromisowy styl.

Twórczość Brodki zyskała uznanie zarówno wśród szerokiej publiczności, jaki i krytyków oraz dziennikarzy muzycznych. Artystka jest dziewięciokrotną laureatką Fryderyków – najważniejszej nagrody muzycznej w Polsce przyznawanej przez Akademię Fonograficzną.

Występowała na wielu zagranicznych festiwalach jak SXSW, The Great Escape, Sziget oraz na największych scenach polskich festiwali.

W 2022 roku ukazał się najnowszy, polskojęzyczny album “Sadza”, ukazując niezwykle liryczną i intymną stronę Brodki. W 2023 roku Brodka z krążkiem „Sadza” zdobyła dwa Fryderyki w kategorii: Album roku alternatywa oraz Teledysk roku!

Zwiń Czytaj więcej

Lokalizacja

Reszel, Ul. Podzamcze 3
Pokaż mapę

Jeśli wiesz że coś się zmieniło – daj nam znać

Źródło danych: biletyna.pl
Data ostatniej aktualizacji: 23.04.2024, 05:34
Jesteś organizatorem lub przedsiębiorcą?

Oceny i recenzje

Opublikowanych opinii: 0
Brodka - Sadza
Koncert
Data:
Piątek, 31.05.2024 | 20:00
Cena już od:
159,00 zł
Wydarzenie obejrzało już 24 osób
Rozpoczęcie wydarzenia za :
Obserwuj
Jesteś organizatorem lub przedsiębiorcą?
Reklama mobilna [TEST]
Przykład
Zapisz się na newsletter
  • Bądź na bieżąco z ciekawymi ofertami serwisu
  • Poznaj możliwości serwisu Atrakcje.pl
Facebook
Loading image

Proszę czekać